Skip to content Skip to footer

Marmaris ve çevresinde bir çok restoran, otel, yat agentaları, e-ticaret faliyeti gösteren firma ve işletmelere bir çok proje gerçekleştirdik.

Marmaris’i diğer bölgelerden özel kılan turizm ihtiyaçlarına hitap edecek ve rakabet odaklı tasarımları yazılımlarımızla birlikte sunuyoruz. Böylelikle kırık link barındırmayan tüm cihazlarda düzgün görüntülenebilen responsive web uygulamaları geliştiyor, elde ettiğimiz trafiklerle partnerlerimize nitelikli potansiyel müşteriler kazandırıyoruz.

Yaka Digital Marmaris Reklam Ajansı Marmaris’te Web Tasarım alanında da nitelikli projeler ile yoluna devam etmektedir.

Özel Web Tasarımının Önemi:

 1. Marka Kimliği: Özel web tasarımı, işletmenizin veya markanızın benzersiz kimliğini yansıtmanıza yardımcı olur. Renkler, logolar ve tasarım öğeleri, marka kimliğinizi vurgular.
 2. Kullanıcı Deneyimi: Özel tasarım, kullanıcı deneyimini iyileştirmek için özelleştirilebilir. Kullanıcı dostu arayüzler oluşturarak, ziyaretçilerin web sitenizde daha kolay gezinmelerini sağlayabilirsiniz.
 3. Arama Motoru Optimizasyonu (SEO): Özel web tasarım, SEO açısından daha fazla esneklik sunar. Web sitenizi SEO en iyi uygulamalarına uygun hale getirerek, arama motorlarında daha yüksek sıralamalara çıkmayı destekler.
 4. Benzersiz İhtiyaçlara Uygunluk: Her işletmenin farklı ihtiyaçları vardır. Özel web tasarım, özel fonksiyonlar veya entegrasyonlar eklemek için esneklik sağlar.
 5. Güvenilirlik ve Profesyonellik: Özel bir web sitesi, işletmenizin güvenilirliğini ve profesyonellik seviyesini yansıtır. İyi bir ilk izlenim oluşturabilir.

Marmaris’te Özel Web Tasarım Süreci:

Marmaris Web Tasarım :

 1. İhtiyaç Analizi: İşletmenizin ihtiyaçlarını ve hedeflerini belirlemek için bir analiz yapılır.
 2. Tasarım Aşaması: Tasarımcılar, web sitenizin görünümünü ve kullanıcı arayüzünü oluşturur.
 3. Geliştirme: Tasarım, geliştirme aşamasına geçer. Web sitesi, özel işlevselliğe sahip olacak şekilde kodlanır.
 4. Test ve Onay: Web sitesi test edilir ve son düzeltmeler yapılır. Son onay alındıktan sonra yayına alınır.
 5. Sürekli Bakım: Web sitesinin düzenli olarak güncellenmesi ve bakımı yapılır.

  İşletmenizin ön planda yer alması için teklif alın!

Çevrimiçi varlığınızı oluşturarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak, ürünlerinizi geniş kitlelere tanıtmak ve markanızı büyütmek için stratejik dijital pazarlama kampanyaları geliştirmek için çalışıyoruz. Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlığımız ile işinizi arama sonuçlarında en üst sıralara taşıyoruz. Deneyimli ve uzman bir ekiple çalışarak markanızın dijital stratejilerini profesyonelce yönetiyoruz ve tasarım hizmetleri ile marka kimliğinizi güçlendiriyoruz.  

Ofis

Tepe Mah. 32. Sokak No:33
Daire:7 Kat:1

Marmaris / Muğla

Kariyer

Ekibimize katılacak yetenekli, tutkulu arkadaşlar arıyoruz.

Yaka Digital © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık