Skip to content Skip to footer

Datça Balcısı E-ticaret

Yaka Digital olarak, Datça Balcısı’nın mobil uyumlu web sitesini geliştirdik. Bu proje kapsamında, Datça Balcısı’nın doğal bal ürünlerini daha fazla müşteriye ulaştırmak için birçok yenilikçi özellik ekledik.

Web sitemizde, Datça Balcısı’nın ürünlerinin yanı sıra, ürünlerin sağladığı faydaları ve ürünlerin nasıl kullanılacağı hakkında bilgi de yer alıyor. Ayrıca, müşterilerin kolayca sipariş verebilmeleri için online satış sistemleri de entegre ettik.

Web sitemizde yer alan sosyal medya hesapları sayesinde, müşteriler Datça Balcısı ile etkileşim kurabilirler. Bu sayede, müşterilerin ihtiyaçlarına daha hızlı yanıt verebiliyor ve onların memnuniyetini artırıyoruz.

Yaptığımız işler sayesinde, Datça Balcısı’nın mobil uyumlu web sitesi daha modern ve kullanıcı dostu bir hale geldi. Datça Balcısı’nın doğal bal ürünleri, daha fazla insana ulaşarak doğal beslenme yolculuğuna katkıda bulunuyor. Datça Balcısı’nın başarısına katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz ve müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

PartnerDatça BalcısıTarih2021ProjeyakadigitalShare

Çevrimiçi varlığınızı oluşturarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak, ürünlerinizi geniş kitlelere tanıtmak ve markanızı büyütmek için stratejik dijital pazarlama kampanyaları geliştirmek için çalışıyoruz. Arama motoru optimizasyonu konusunda uzmanlığımız ile işinizi arama sonuçlarında en üst sıralara taşıyoruz. Deneyimli ve uzman bir ekiple çalışarak markanızın dijital stratejilerini profesyonelce yönetiyoruz ve tasarım hizmetleri ile marka kimliğinizi güçlendiriyoruz.  

Ofis

Tepe Mah. 32. Sokak No:33
Daire:7 Kat:1

Marmaris / Muğla

Kariyer

Ekibimize katılacak yetenekli, tutkulu arkadaşlar arıyoruz.

Yaka Digital © 2024. Tüm hakları saklıdır.

Yukarı Çık