top of page

Neden Biz ?

Dijitale giden yolda yanındayız. Onlarca web sitesi ve sayısız neredeyse her platformda özellikle Google Ads reklam hizmetlerinde şüphesiz, biz en iyisiyiz. Rekabetçi ve Adil Fiyatlar ve tamamen müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşım.

Tam API entegrasyonu

Özellikle e-ticaret platformları için büyük önemi bulunan API entegrasyonu, mağazaların güçlü bir altyapı üzerine kurulmasını ve sorunsuz bir şekilde hizmet vermesini sağlamaktadır. API Nedir? API, bir platformun yeteneklerini izin verilen sınırlamalar dahilinde dışarıdan kullanılmasını sağlayan bir arayüzdür.

Birleştirilmiş Kitle

Sadece tek bir kanaldan hem sosyal medya, hem de web üzerinden kurumsal çözümler için buradayız. Sizin cironuz bizim başarımız demektir. Tarafımızca gerçekleştirilen çalışmaların Feedback lerini analiz edip, daha verimli hale getirmek bizim görevimizdir.

Akıllı Bütçeleme

Reklam kampanyalarınız da gerekli fizibilite çalışmalarını yaparak, lokasyon ve tamamen müşteri odaklı çalışmalar ile gereksiz reklam harcamalarınızdan sizi muaf tutarız. Dönüşüm izleme ve dönüştürme oranlarında oldukça iddialıyız.

Ads tasarım şablonları

Reklamlarınız için tamamen size özel ve profesyonel bir biçimde tasarlanmış şablonlar tasarlıyoruz. Rakiplerinize fark atın ve web de fark edilin. Rekabetin bu denli çok olduğu bu piyasada ilk intibah çok önemlidir ve bunun aynası oluşturulan görsellerdir. İşi profesyoneline bırakın sizin için buradayız. yakadigital.com

Doğru analiz

Vaktinizin değerli olduğunu biliyoruz ve çalışma programımızı bu yönde geliştiriyoruz. Rakiplerimizden en büyük farkımız sizden içerik konusunda rahatsız edici boyutta bir istekte bulunmuyoruz. Firmanızı inceler ve gereksinimleri buna göre profesyonel bir şekilde işimize yansıtırız.

E-postaları özetle

Şirketinizin tedarikçiler ile ilişkilerinin ne kadar önemli olduğunu farkındayız, en azından müşterilerinizle olduğu kadar :). Kurumsal firmanızın dijital dünyada pazarlama konusunda diğer şirketler ile (trust pilot vs.) etkileşimde olması gerektiğinin farkındayız. Sizin için bu entegrasyonları sağlar ve sizi büyük bir zahmetten kurtarırız.

bottom of page